Youtube Reklamları

Video Önü Reklamlar

Youtube Reklamları

Reklamlarınızın YouTube'daki yüz milyonlarca görüntülemeden faydalanmasını istiyorsanız yardımcı olabiliriz!

Herhangi bir reklam biçimiyle (resim, video ve metin), YouTube sitesindeki farklı yerleşimleri ve ayrıca Bilim ve Teknoloji veya Eğitim gibi belirli içerik kategorilerini hedefleyebilirsiniz. Ayrıca, YouTube sitesindeki belirli içeriği, reklamlarınızla birlikte görünmeyecek şekilde hariç tutabilirsiniz.

Neden Youtube Reklamları
YouTube reklamları ile marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz. Hedef kitlenize satış yapmanın yanı sıra ilgi çekici ve yararlı içerikler üreterek onlarla etkileşime geçebilirsiniz. YouTube reklamlarının esnekliği sayesinde istediğiniz frekansda hedef kitlenizle iletişim kurabilirsiniz.

Ücretlendirme
YouTube, reklam ücretlendirmesinde reklam verenlerin yanında. Reklamınızı yayınladıktan sonra son kullanıcı reklamızı ilk 5 saniye zorunlu olarak izler. 5 saniye sonrasında “Reklamı Geç” butonuna basarsa reklam ücretlendirilmez. YouTube, kullanıcının o reklam ile etkileşime geçmediğini varsayarak bir ücret talep etmez. Aynı şekilde kullanıcı, reklamı 30 sn’de kapatırsa da hiçbir ücret talep etmez. Bunlar da YouTube reklam performansını arttıran en önemli nedenlerden bir kaçı.

Gelişmiş Hedefleme Seçeneği
YouTube reklamlarının hedefleme teknolojisi ile hedef kitlenize en iyi şekilde ulaşabilirsiniz. Demografi, ilgi alanı, yaş ve cinsiyete göre bir hedefleme oluşturabilir mesajınızı son kullanıcıya iletebilirsiniz. Örneğin bu hedefleme kriterleri içerisinde 18-24 yaş arasında seyahati seven kadınları hedefleyebilirsiniz.

Yeniden Pazarlama
Google Adwords’te bulunan yeniden pazarlama listelerinizi YouTube reklamlarında kullanabilirsiniz. Önceden sitenizi ziyaret etmiş kullanıcıları YouTube reklamızla hedefleyerek onlara istediğiniz mesajı iletebilirsiniz. Böylece küçük bir bütçe ile akıllı bir hedefleme yaparak YouTube reklam performansınızı da arttırmış olursunuz.


0212 852 0046

BİLGİ TALEP FORMU

Sare Medya Kampanyalarından Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz ?

Evet     Hayır


“Son dönemin popüler meslekleri arasında yer alan Dijital Medya Planlama Ajanslarının sayısı her geçen gün artmakta, peki firmaların bu konularda bilgileri nasıl? Dijital medyanızı bir firmaya teslim ederken nelere dikkat etmelisiniz?”

Referanslarımız

Bizi tercih eden mutlu müşterilerimiz