SEO

Arama Motoru Optimizasyonu

Neden SEO

SEO yani Türkçesi Arama Motoru Optimizasyonu günümüzün olmazsa olmazlarından. Websiteleri günlük ziyaretçilerinin %98'ini arama motorlarından alıyorlar, kullanıcılarında %90'ı ilk 3 sitede aradığını buluyor ve aşağıdaki sitelere inmiyorlar, bundan dolayı SEO vazgeçilmez.

SEO çalışmalarını ikiye ayırıyoruz. İç SEO ve Dış SEO!

İÇ SEO'da sitemizin arama motorlarına uyumuna, kod yapısına ve diğer teknik gereksinimlerini inceliyoruz ve eksiklerini tamamlıyoruz. DIŞ SEO'da ise sitemizin organik yollardan paylaşılmasını ve sitemize ilgili sitelerden bağlantıların artmasını sağlıyoruz.

Sizlerde arama motorlarından organik sonuçlarından yani reklamsız olarak ziyaretçi almak istiyorsanız siteniz için SEO yapmanız gerekmekte.

ÖZGÜN İÇERİK

Yaptığımız tüm SEO çalışmalarında özgünlük garantisi veriyoruz. Tüm çalışmalar sizin sitenize özel yapılmaktadır.

KALICI İÇERİK

Projelerinize özel yaptığımız çalışmalar link çalışmalarından olduğundan bunlarda kalıcılık garantisi veriyoruz. Sizlerle paylaşmış olduğumuz raporlarda silinen link olursa bunun içinde link telafi garantisi vermekteyiz.

Hemen Başla!

BİLGİ TALEP FORMU

Sare Medya Kampanyalarından Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz ?

Evet     Hayır

“Sare Medya Ajans başkanı Mehmet Durgut ile reklam sektöründe dikkat edilmesi gerekenler hakkında konuştuk. Dijital reklam harcamalarınız için bir ajans ile çalışıyor ya da freelance çalışan bir kişiden destek alıyorsanız bu yazı tam sizlere göre.”

Referanslarımız

Bizi tercih eden mutlu müşterilerimiz