Instagram Reklamları

Instagram reklamları ile daha fazla kazanın!

Instagram Reklamları

Instagram reklamları, Facebook bünyesinde yepyeni bir reklam ürünü olarak Eylül 2015’te hayatımıza girdi. Milyonlarca kullanıcının özel anlarını hikayeleriyle paylaştığı samimi ve canlı bu sosyal ortamda, Facebook’un ilgi alanı, davranış ve demografi ağırlıklı hedefleme seçeneklerinden faydalanmak mümkün olacak.

Instagram üzerinde şimdiden onlarca marka, Instagram reklamı yapmak üzere yerini aldı. Bu reklamları geniş hedefleme seçenekleriyle performanslı bir şekilde değerlendirmek ise, ayrı bir uzmanlık gerektiriyor. Sare Medya olarak Instagram reklamlarınızı sizin adınıza yönetiyor, internet sitenize veya mobil uygulamanıza kaliteli ve dönüşüme eğitimli trafik gönderilebilecek stratejiler geliştiriyoruz.

Facebook'ta olduğu gibi Instagram reklamları'da gösterim (CPM) ve tıklama (CPC) başına ödeme seçenekleri mevcut İnstagram reklamları da reklam modeli olarak kullanabileceğiniz 3 farklı seçenek var, tek resim (Photo Ads),çoklu resim (Carousel Ads) ve video reklam (Video Ads) elbette ki tüm bu reklam modellerinde şirketin en önem verdiği konuların başında gösterilen reklamların kullanıcı deneyimini olumsuz yönde etkilememesi bu anlamda hedefleme ve ilgi alanı gibi bir çok farklı algoritma kullanan instagram kullanıcılarına ilgilendikleri ürün veya hizmetin reklamları gösteriyor olacak...


0212 852 0046

BİLGİ TALEP FORMU

Sare Medya Kampanyalarından Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz ?

Evet     Hayır

“Son dönemin popüler meslekleri arasında yer alan Dijital Medya Planlama Ajanslarının sayısı her geçen gün artmakta, peki firmaların bu konularda bilgileri nasıl? Dijital medyanızı bir firmaya teslim ederken nelere dikkat etmelisiniz?”

Referanslarımız

Bizi tercih eden mutlu müşterilerimiz