GMAİL

Gmail Reklamları ile Daha Fazla Kazanın!

GMAİL Reklamları

Google’ın e-posta hizmeti olan Gmail kullanıcılarının hesap ekranlarında gördükleri en üst ve sağ sütünda yer alan reklam alanlarına Google Adwords üzerinden reklam verilebilmektedir. Eğer hali hazırda Adwords üzerinden reklam veriyor ve Gmail kullanıcılarını da reklamlarınızı ulaştırmak istiyorsanız Gmail’e reklam vererek kampanyanızı genişletebilir, uzun süre e-posta hesaplarını kullanan kişilerin maruz kaldığı bu reklamlaru en doğru şekilde kullanarak müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Örneğin rakip marka ve websitelerinin isimlerini anahtar kelime olarak ekleyerek, göndermiş oldukları e-posta bültenlerini okuyan kişilere kendi reklamınızı gösterebilme imkanı sağlayabilirsiniz.

Her ne kadar Google reklamlarına kimin tıkladığı, hele ki bu Gmail reklam alanlarına kimlerin tıklayabileceği soru işaretleri olsa da Google tarafından açıklanan yıllık 25 milyar $’lık gelirin, %1’i yani 250 milyon doları Gmail üzerinden tıklanan reklamlar üzerinden geliyor. Yani Google’a günde yaklaşık 700.000 $ kazandıran bu reklam alanını, içerik hedeflemesinde es geçmek pek mantıklı gözükmüyor.

Gmail Reklamları Hedeflemleri

Lokasyon, Yaş ve Cinsiyet, Dil ve Cihaz, İlgi alanı, Anahtar kelime, Domain, Alışveriş, Meslek

0212 852 0046

BİLGİ TALEP FORMU

Sare Medya Kampanyalarından Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz ?

Evet     Hayır


“Son dönemin popüler meslekleri arasında yer alan Dijital Medya Planlama Ajanslarının sayısı her geçen gün artmakta, peki firmaların bu konularda bilgileri nasıl? Dijital medyanızı bir firmaya teslim ederken nelere dikkat etmelisiniz?”

Referanslarımız

Bizi tercih eden mutlu müşterilerimiz