Facebook Reklam Ajansı

Facebook reklamları ile daha fazla kazanın!

Neden Facebook Reklamları

Facebook reklamları ile demografik hedeflemeler yaparak tam aradığınız müşterilere çok rahat ulaşabilirsiniz.

Türkiye, yaklaşık 40 Milyon kullanıcı ile Dünya çapında en fazla Facebook kullanıcısına sahip Ülkeler arasında yer alıyor.

Herkesin yer aldığı bu mecrada, markanızı tanıtıyor ve yeni müşteriler edinmenize destek oluyoruz. Bu sayede Facebook Reklam ile hedef kitlelerinize kolayca ulaşabilirsiniz .

Raporlama hizmetlerimiz ile tüm istatisliklerinizi kolayca ve şeffaf bir şekilde gösteriyoruz. Bütün bu hizmetlerimizi minimum maliyet , maksimum verimlilik anlayışı içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Facebook Mobil Reklamları
Mobil cihazlarda haber kaynağı olarak facebook reklamları verebilirsiniz. Cihaz, operatör ve diğer facebookta geçerli hedeflemeleride kullanabilirsiniz.

Facebook Sağ Sütun Reklamları
Facebook Sağ Sütun Reklamları, sağ alanda yer alan bu reklam bölümlerinde çıkmak için bir adet reklam başlığı, reklam gövde metni ve bir adet ürün yada hizmet görselinizin olması yeterlidir. Facebook sponsorlu reklam alanlarında kullanıcı hedeflemesi yapabilmekteyiz bu hedefleme sayesinde reklamlarınızın gösterileceği hedef kitleyi, kullanıcıları belirleyebiliyorsunuz.

Facebook Remarketing (Yeniden Pazarlama)
Daha önce web sitenizi ziyaret etmiş fakat alışverişini tamamlamamış ziyaretçilere Facebook’ta reklamlarınızın gösterilmesini sağlar.Böylece günümüzün en popüler sosyal medya mecrası Facebook’un çekim gücünü sitenize aktarmış olursunuz.Nihayetinde Facebook Retargeting kullanan firmaların dönüşümlerinde %170’lik bir artış gözlemlenmiştir.

0212 852 0046

BİLGİ TALEP FORMU

Sare Medya Kampanyalarından Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz ?

Evet     Hayır“Son dönemin popüler meslekleri arasında yer alan Dijital Medya Planlama Ajanslarının sayısı her geçen gün artmakta, peki firmaların bu konularda bilgileri nasıl? Dijital medyanızı bir firmaya teslim ederken nelere dikkat etmelisiniz?”

Referanslarımız

Bizi tercih eden mutlu müşterilerimiz