DİJİTAL MEDYA PLANLAMASI

Performans Odaklı Planlama

Neden DİJİTAL MEDYA PLANLAMASI

Marka bilinirliği oluşturmak ya da marka değerini korumak için dijital medya planlama olmazsa olmaz. Sare Medya olarak dijital medya planlamada performans odaklı planlamayı öne çıkarıyoruz.

Bir çok firmanın yer aldığı bu mecralarda, performans odaklı satın almalar ile hangi mecranın ne kadar verimli olduğunu ölçerek planlamalar yapıyoruz.

Detaylı raporlamalar ile her zaman daha iyisini hedefliyoruz.

Medya planlaması hazırlanırken belirdiğimiz öncelikli husus kampanyada verilecek olan mesajların doğru seçilmesi ve hedef kitlenin belirlenmesidir. Belirlenen bu hedef kitleye kampanya KPI’na bakılarak uygun satın almalar gerçekleştiriyoruz. Kampanya boyunca düzenli aralıklarla yapılan ara raporlarla yayınların efektifliği ölçümleyerek bu doğrultuda yayın optimizasyonları sağlıyoruz. Kampanya sona erdikten sonra detaylı bir final raporuyla yapılan iletişimin başarısı ölçümlüyoruz. Hazırlanacak diğer stratejilerde bu know how dikkate alıyoruz.

Hemen Başla!

BİLGİ TALEP FORMU

Sare Medya Kampanyalarından Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz ?

Evet     Hayır

GOOGLE REKLAMLARI

Google AdWords arama ağı, Google Display Network, Youtube video reklamlar ve Gmail reklamlarında profesyonel hizmet.

FACEBOOK REKLAMLARI

Facebook ve Instagram reklamlarında demografik hedeflemeler ile hedef kitlenize doğrudan ulaşabilirsiniz.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Arama motorlarında ilk sıralarda olmak tesadüf değil. Uzman SEO kadromuz ile sizde zirveyi hedefleyebilirsiniz!

WEB TASARIMI

Google algoritmalarına uygun, mobil ve tablet uyumlu, responsive bir web siteniz yoksa çok geç kalmış değilsiniz ve doğru yerdesiniz.
“Son dönemin popüler meslekleri arasında yer alan Dijital Medya Planlama Ajanslarının sayısı her geçen gün artmakta, peki firmaların bu konularda bilgileri nasıl? Dijital medyanızı bir firmaya teslim ederken nelere dikkat etmelisiniz?”

Referanslarımız

Bizi tercih eden mutlu müşterilerimiz