Google Gmail İşte Yeni Özellikleri

Google Gmail Yeni Özellikleri

Gmail ürün kullanıcılarına bir müjde daha artık gönderilen postaları silebilecekler. Gmail ‘in yeni arayüz güncellemesinden sonra bu özelliğinde devreye girip girmeyeceği şuanlık merak konusu. Şuanlık test olarak hizmet vermektedir.

Google Yeni Gmail

Uzun bir aradan sonra Google ürünlerinden Gmail ‘e gelen arayüz değişikliği ile dikkatlerini üzerine çeken Gmail; gönderinin bitiş tarihini seçerek otomatik olarak ortadan kaldırılacak e-posta uygulamasını da beraberinde test olarak kullanıcılarına sundu.

 

Google Gmail Yeni Güncelleme ile bu yeni değişiklik ile artık göndereceğiniz e-postaların son kullanma tarihini belirleyebiliyorsunuz. Örneğin; e-postamızı gönderirken son erişebilirlik tarihini 1 ay veya 1 hafta gibi ileri bir tarihte son erişim tarihi olarak belirleyerek gönderiyoruz. Sonuç belirlediğiniz tarihten sonra ki gün e-posta kendini otomatik olarak silecektir.

Ayrıca e-postayı gönderdiğiniz kullanıcı iletiyi görüntüleye bilmek için sizin tarafınızdan kullanıcıya iletilen e-postayı açmadan önce alıcıya, kendisine SMS ile gönderilen giriş kodunu sorabiliyorsunuz.